Drewniane, ręcznie wykonywane, ozdoby do pokoi dziecięcych. Wszystkie dekoracje wykonujemy na zamówienia wg naszego bądź Twojego pomysłu. Wielkość, kolorystyka do uzgodnienia :
Blog > Komentarze do wpisu

Zegary do pokoju dziecięcięcego

 

W naszej ofercie znajdziecie również zegary, które dopasujemy kolorystycznie do pokoików Waszych pociech. Wszystkie przedstawione dekoracje wykonane są z drewnianej sklejki o gr.6mm, kilka razy szlifowane i malowane po to by uzyskać nieskazitelną gładkość.

Jak Wam się podobają? Oczywiście kolorystyka dowolna;) Zapraszamy na www.matati.pl

 

 


 
piątek, 19 sierpnia 2016, drewnianeliterki

Polecane wpisy

Komentarze
2016/10/20 15:51:36
Contntent marketing to temat, w którym poruszam się od jakiegoś czasu. Jednak Twój artykuł faktycznie mnie zaskoczył. Fajnie udowodnione są tutaj argumenty, które trudno obalić. Duże gratulacje i pozdrawiam!
-
2017/01/12 13:32:21
Bardzo dziękuje za powyższe informacje! Wiem, iż mi się przydadzą w nadciągającym czasie. Raz po raz na tą stronę zaglądam kiedy sobie przypomnę również zazwyczaj znajdę ciekawe wpisy i na inspirujące treści. Czy ta tutaj strona prowadzi aktualny fanpage na facebooku? Fajnie byłoby dostawać powiadomienia o publikowanych wpisach publikowanych na tej stronie. Będę czekać na kolejne wpisy a teraz pozdrawiam serdecznie pozostałych użytkowników