Drewniane, ręcznie wykonywane, ozdoby do pokoi dziecięcych. Wszystkie dekoracje wykonujemy na zamówienia wg naszego bądź Twojego pomysłu. Wielkość, kolorystyka do uzgodnienia :
Blog > Komentarze do wpisu

Marynistycznych dodatków ciąg dalszy

Witajcie, co tam u Was słychać? U nas wiele się dzieje, dużo nowości, zmian, a mało czasu by systematycznie wrzucać zdjęcia i publikować nowe realizacje. Przed świętami mieliśmy pełne ręce roboty , bo chcieliśmy by wszystkie prezenty dotarły na czas... udało się, ze wszystkim zdążyliśmy...

 

Mieliście w tym roku białe Święta? My niestety nie, ale za to później mieliśmy mróz...i to bardzo tęgi [aż nam samochód odmówił posłuszeństwa ..:/ śnieg... i do teraz mnóstwo śniegu u nas... i wiecie co? Tęsknimy już za wiosną, słoneczkiem... A wy? 

Jeśli też już marzycie o lecie, wakacjach, plaży to mamy dla Was marynistyczną propozycję...

Zegar ster, który będzie świetnym dodatkiem do pokoiku w stylu marynistycznym...taki zegar będzie się świetnie prezentował także w jakiejś nadmorskiej knajpce lub pensjonaciku...

Zegar wykonany jest w 100% ręcznie, dopracowany w każdym szczególe; kilka razy szlifowany co czyni go nieskazitelnie gładkim. 

Wykonywany jest na indywidualne zamówienie dlatego może być wykonany w dowolnej kolorystyce.

Zegar zaprezentowany poniżej ma średnicę 55cm, ale możemy również wykonać mniejszy.

Jak Wam się podoba?

Zapraszamy na www.matati.pl

www.facebook.com/pracowniamatati

 


 

czwartek, 19 stycznia 2017, drewnianeliterki

Polecane wpisy